Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Close
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Thajská masáž nohou

Thajská masáž nohou je zážitková procedura s opravdu velice výrazným zdravotním účinkem. Je hodně blízká Reflexní lymfatické masáži plosek nohou a vhodně doplňuje Reflexní terapii chodidla a pohybového aparátu. A nejen to. Příznivě působí na psychiku navozuje harmonii tím, že uvolňuje psychické napětí a stres.

Díky masáži plosek spodní části nohy si ulevíte od jejich bolesti. Nohy jsou odpočatější i díky zprostředkovanému působení na křečové žíly.

Ve východním světě jsou zvyklý nemocen předcházet… a ne až léčit důsledky nemocí. K tomu se jistě tři výše uvedené metody a techniky ideálně hodí.

Jak se provádí Thajská masáž nohou?

Masáž provádím dřevěným kolíčkem nebo dlaněmi. Naše nohy mají své reflexní body a zóny. Já stlačuji reflexních body a masíruji holenní části nohy, tedy i prstů, nártů a celých bérců. Stimulací reflexních bodů a zón působím na vaše vnitřní orgány, zbavuje stresu a ovlivňujeme tok energie tělem. Pokud vás zajímají mapy reflexních bodů a zón, jejich vyobrazení naleznete u popisu mé Reflexní terapii chodidla a pohybového aparátu.

Thajská masáž plosek nohou pozitivně ovlivňuje lymfu a vnitřní orgány. Provádí se olejem či nasucho. Ideální je již zmíněné použití dřevěného kolíčku. Výhodou Thajské masáže nohou je, že se nemusíme ani tolik vysvlékat.

Certifikaci jsem získala již v minulém roce… jen jsem jí nestihla dříve publikovat. Jsem ráda, ze vám mohu pomáhat… a že jsem vámi tak vyhledávaná. Děkuji.

MarieKarolína  – osobní masérka
Thajské Masáže Praha 2 Vinohrady

Kontraindikace Thajská masáž nohou:

VŠECHNY Zobecněné KONTRAINDIKACE

60 minut
$735 / 700,- Kč
Platební brána / HOTOVOST

Přidat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *