Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.

O blahodárném účinku kamenů ze ztuhlé lávy, věděli již staří Číňané a Mayové před 5000 lety. Masáž lávovými kameny Hot Stones je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu.

Provádí se speciálními masážními hmaty pomocí lávových kamenů. Kombinace tepla a vůně ji řadí právem mezi královny masáží. Pro klienta se stává nezapomenutelným zážitkem…

Lávové kameny

na českém trhu většinou pochází z Číny (basalt, čedič, claptzu, gabro) nebo z Havaje. Rozlišují se podle procenta kovů, jejich hladkosti jestli jsou málo nebo vůbec upravované. Jejich těžba z horních nebo hlubších vrstev země… Já používám ty kvalitnější z hlubokých vrstev. Aby masáž byla co nejúčinnější, využily se mimořádné vlastnosti lávových kamenů, je lepší když jsou havajského původu. Používám speciální druh masáže velmi oblíbený právě díky léčebné technice havajské masáže a působení tepla pravých lávových kamenů. Jsou hodně známé její účinky na naši nervovou soustavu.

Jak probíhá masáž lávovými kameny Hot Stones?

Jedná se o luxusní masáž, kterou obohacuji o přírodní oleje, což umožňuje kamenům lépe klouzat a zároveň dodávají jemnost a elasticitu Vaší pokožce. V této masáži spojuji znalosti z tradiční čínské medicíny (energie Chi), působení vulkanických kamenů a prvky havajské masáže.

Teplé lávové kameny Vám prohřejí celé tělo, uvolní svaly do hloubky, probudí krevní oběh, zlepší se průtok energie v drahách/ meridiánech. Navrátí se Vám pocit uvolnění, sebevědomí a krásy… Po masáži lávových kamenů se klient cítí nádherně i proto že léčivá síla kamenů dlouhou dobu zůstává ve svalech. Působení teplých lávových kamenů cítíte po masáži ještě po zbytek dne a proto vřele doporučujeme dopřát si masáž v chladných dnech.

  • Teplo kamenů a jejich vlnění působí přes energetická centra v našem těle (čakry), které jsou propojeny s meridiány. Ty vedou od konečků prstů na nohou a rukou ke všem vnitřním orgánům. Při zdravotních problémech či při zvýšené únavě, bývají tyto meridiány zablokované a neprůchodné. V těle nemůže proudit energie a přichází únava, podrážděnost, vyčerpání a nemoc. Právě horké kameny dokáží povzbudit činnost orgánů. Znovu obnovený tok energie klienta uklidní a uvolní, odplaví z těla toxiny a stres. Nastartuje se očistný proces detoxikace a dochází k celkové regeneraci těla.
  • Horký tlak z kamenů proniká mimo jiné ihned do svalů. Dochází k uvolnění křečí, rozpouštění bolestí, ztuhlosti a regeneraci tkání. Otevírají se kožní póry.
  • Zlepšuje se celkový krevní oběh, posiluje lymfatický a imunitní systém.
  • Teplo reguluje trávení a zrychluje metabolismus.
  • Pravidelná masáž lávovými kameny výrazně pomáhá při odstranění nespavosti, koncentrací a neschopností se uvolnit. Dokonce i při klimakteriu jelikož dochází ke zklidnění psychiky.
  • Doporučuji všem, kteří jsou pod neustálým tlakem a jsou nuceni podávat v krátkém okamžiku špičkový výkon.

Doba masáže: 60, 90 nebo 120 minut

Masáž horkými kameny provádím pouze na svém pracovišti na Praha 2 Vinohrady.

Objednejte si svůj PROŽITEK … RELAXAČNÍ i ZDRAVOTNÍ masáž Horkými kameny.

 

Těším se na vás,

Marie – osobní masérka
Masáže Praha2 Vinohrady


Kontraindikace Masáž horkými lávovými kameny (Hot Stones):

  • Hypersensitivita na teplo
  • Poranění, modřiny, křečové žíly, sluneční popáleniny, kožní problémy
  • Pokročilý diabetes
  • a VŠECHNY Zobecněné KONTRAINDIKACE

Pokud je hladina cukru v krvi v normě, což je pod 7, pak můžete na masáž. Ale opravdu buďte k sobě poctiví.

60 minut
$945,- / 900,- Kč
Platební brána / HOTOVOST
90 minut
$1260,- / 1200,- Kč
Platební brána / HOTOVOST
120 minut
$1575,- / 1500,- Kč
Platební brána / HOTOVOST

Přidat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *