Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Close
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
OhaShiatsu a Shiatsu

Ohashiatsu® je unikátní technika s prokazatelnými léčivými účinky. Propojuje více šetrných masážních technik a pozic při protahování s energetickou harmonizací.  Ohashiatsu® jde do hloubky mysli, ducha, léčení i filosofie.

Její původ je v Japonsku. Váha mého těla tvoří tlak na konkrétní body a dráhy lidského těla v plynulém sledu dochází ke stavu hlubokého uvolnění při protahování končetin a trupu, masáži zatuhlých svalů a k posilování ochablých a slabých partií (podobně jako u mé klasické Thajské masáže = palpace a nuad). Klient je oděn v lehké oblečení  (tričko a volné kalhoty). Kdo chce spíše silovější techniky, ten zvolí mojí klasickou Thajskou masáž protahovací nebo Thajskou olejovou masáže či kombinaci těchto masáží.  Ale…

V Ohashitsu je zásadní mé energetické působení. Rozšířená práce s vnitřní energií s důrazem na komunikaci mezi terapeutem-masérem a klientem vede i ke vzájemnému oboustrannému rozvoji psychologické a duševní rovnováhy (toto vzájemné ovlivňování můžete zažít i u mé Kraniosakrální terapie). Hlouběji se napojuji na klienta

Ohashiatsu®stejně jako Shiatsu® vychází z principů východní nauky o energiích, jejich drahách (tzv. Meridiánech). Meridiánové dráhy a čakry jsou zásadní principy fungování lidského těla. Díky energii čaker a meridiánových drah vůbec fungujeme. Nerovnováhy či blokace proudění energie vedou k duševním a fyzickým nemocem.

Výrazným rysem odlišujícím Ohashiatsu® od ostatních energetických technik je trvale pohodlný postoj maséra-terapeuta během provádění.  Díky specifickému pohybu pramenícímu z Hara (promontorium = střed těla dle východní filosofie naše životní centrum) dosahuji s vámi meditativního stavu a zvyšování vaší vnitřní energie.

 

Při čem Ohashiatsu pomáhá?

  • Přináší hlubokou relaxaci, sebepoznání, a vnitřní vyrovnanost
  • Odbourává bolesti zad, kloubů, a ovlivňuje celkové držení těla
  • Posiluje imunitu, obnovuje samo ozdravné procesy v těle
  • Zmírňuje stres
  • Koriguje poruchy spánku a úzkostné poruchy
  • Stabilizuje duševní nerovnováhu
  • Pomoc při vybraných neurologických problémech
  • Zmenšuje zažívací, dýchací a menstruační potíže a bolesti hlavy
  • Snadněji otěhotníte, doba těhotenství je příjemnější a snáze porodíte

Zvu vás… pro váš příjemnější a naplněnější život. Přijděte na svoji terapii Ohashiatsu nebo Shiatsu.

Ohashiatsu v délce trvání na 60, 90 nebo 120 minut.

P.S.  Už vám dochází proč smrt způsobem Harakiri je vykonávána tak jak ji vídame ve filmech?   HARA… tedy střed těla podle Japonců a naprosté většiny východních kultur, tam sídlí naše duše, naše životní energie.

 

MarieKarolína – osobní masérka & terapeutka,
Masáže Praha Terapie

Ohashiatsu 90 minut
$1260,- / 1200,- Kč
Platební brána / HOTOVOST
Ohashiatsu 120 minut
$1785,- / 1700,- Kč
Platební brána / HOTOVOST

Přidat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *