Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.

Masáže

Sportovní Rekondiční masáž | MasazeStudioPraha

Dnes jsem certifikovanou masérkou na cca 14 druhů různých masáží. Takto pestrá nabídka je u mě již od roku 2016. Přesto jsou masáže a Masáže. Podle četnosti jednotlivých druhů masáží jsou to rozhodně zdravotní masáže, tedy masáže zdravotně prospěšné. Z nich konkrétně Sportovní Rekondiční masáž. Pochopitelně více jak 2/3 klientely přichází na tyto masáže s akutními problémy a nikoliv preventivně. Za ty roky praxe se mně povedlo zvýšit podíl uvědomělé klientely na cca 1/3, která přichází na masáž pravidelně a preventivně a nikoliv akutně.

Další masáží  dle četnosti v kategorii zdravotních bude určitě Masáž prostaty pro muže. Pro ní jsem dnes otevřela samostatný web, aby tato pro muže strategická masáž byla rychle dohledatelná a jim samostatně na očích.

Dále pak Medová masáž, Lymfatická masáž (manuální lymfodrenáž) a Čínská tlaková masáž. Několik pravidelných klientů zamění čas od času Sportovní Rekondiční masáž za Klasickou Thajskou masáž (severní protahovací)

Mnoho zdraví prospěšných masáží nemá jen čistě zdravotní aspekt a přiřazuji je i do dalších kategorií.  Např. do kategorie Relaxačních masáži Takovou nejoblíbenější je Masáž lávovými kameny Hot-Stones. Ideální v chladnějších dnech ale i v létě. Oblíbená především u žen.

U čistě relaxačních masáží je nejoblíbenější Thajská masáž olejová. Zcela samostatné postavení mají moje Tantra masáže. Nejen pro umění dotyku a práci s energií. I Tantra masáže mají dnes vlastní web.

O masážích vám mohu jako masážní autorita i populárně prezentovaná (časopis Květy 2019)  dlouho vyprávět. Lepší pro Vás bude, když se při své masáži u své stávající či možné budoucí osobní masérky u mě na Praze 2 (cca 130m z metra Muzeum) přesvědčíte sami.