Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Close
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.

Energetické terapie

Energetické terapie | MasazeStudioPraha.cz

Od mala jsem byla velice senzitivní k energiím. Především energiím lidského těla. Každý musí souhlasit s elementární informací: “Vše je jenom energie. Naše tělo, náš duch…”
Pak mně vždy lákalo tuto nehmotnou substanci uchopit, tvarovat ji, nechat ji proudit odsud jinám, získávat energii z matičky Země. Vše toto je někoho více pro někoho méně je i prakticky uchopitelné.

Po mnoha letech práce s energií v posledních měsících vnímám, že práce s energií, byť s tím SPRÁVNÝM záměrem POMOCI sobě či druhým… zda je to opravdu správně. Hlavně ta druhá část: tedy pomocí jiným. Pokud někdo sám o své vůli aktivně pracuje na sobě a na zkoumání své energetické podstaty, je to dle mě v pořádku. Tedy se záměrem sebeléčení.

V poslední době mám takové osobní zážitky sama na sobě, které mě vedou (kromě energetické a zážitkové masáže Tibetskými mísami), že minimálně dočasně ostatní své eneretické terapie (Hlubinná Regresní terapie, Shiatsu a Ohashiatsu, čištění čaker meridiánů a jejich harmonizace, Kraniosakrální terapie a Kraniosakrální biodynamika) pozastavuji ve své nabídce.

Děkuji.

MarieKarolína – osobní masérka.

Přidat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *