Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Havajská masáž Lomi–Lomi

Havajská masáž Lomi–Lomi díky dlouhým a hlubokým tahům uvolní svalové napětí a rozproudí energii. Její účinek je v úrovni spirituální, emocionální i mentální. Havajská masáž je považována za Perlu mezi masážemi. “Lomi-Lomi” znamená laskavé ruce či laskavá předloktí.

Na Havajských ostrovech se Havajská masáž Lomi–Lomi praktikuje odpradávna. Základy Havajská masáže Lomi-Lomi spočívají v použití speciálních havajských technik. Specifika masáže spočívá ve hmatech a rytmice. Pokud je doplním o masáž horkými kameny, má i velký terapeutický a relaxační účinek.

V čem se masáž “Lomi Lomi” odlišuje od jiných? Využívám při ní nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů. Dlouhé a jemné tahy se plynule střídají se silnějšími tlaky v pravidelném rytmu, při čemž se pohybuji celým tělem. Mé pohyby při havajské masáži lze připodobnit k tanci. V rámci exotické aromaterapie vytváří pocit klidu a pohody, kterým je prostoupena celá tato havajská masáž.

Když se řekne Havaj… představíme si světlo, teplo a moře. Tlumené světlo z hořících svíček, teplo masážního lehátka i masérské místnosti, polynéská hudba a vůně kokosového oleje naplní vaše očekávání. Při masáži jsem bosa. Důvodem je nejen tradice, ale především být “dobře uzemněný” a také lepší stabilita.

Objednejte si svůj PROŽITEK … RELAXAČNÍ i ENERGETICKOU Havajskou masáž Lomi Lomi.

 

Těším se na Vás,

MarieKarolína – osobní masérka
Masáže Praha 2 Vinohrady

Kontraindikace Havajská masáž Lomi–Lomi

VŠECHNY Zobecněné KONTRAINDIKACE

60 minut
$1050,- / 1000,- Kč
Platební brána / HOTOVOST
90 minut
$1470,- / 1400,- Kč
Platební brána / HOTOVOST

Přidat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *