Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Close
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.

Rezervační formulář – online rezervace Masáže Praha 2

 


Rezervaci je možné provést za podmínky vyplnění 3 vašich AKTUÁLNÍCH povinných údajů, Tj. “Jméno a Příjmení“, “mobilní číslo”  a “email“. Jinak není rezervace možná. Pokud byste chtěli tuto ZÁVAZNOU rezervaci případně zrušit, je to možné jedině přes STORNO odkaz, který je vám zaslán v emailu “MarieKarolína – Potvrzení vaší rezervace”.

POSTUP:

Krok 1. Služba (Servis)

  1. Vyberte Kategorii masáži/terapií. (lze vybrat rovnou i Službu, tj. Servis)
  2. Volitelné- pokud chcete službu jen v konkrétní den, odeberte značku “zatrhávátka” u ostatních dní. Připadně v kalendáři vyberte pracovní den, kdy se chcete objednat. (Jsem dostupný v nebo od). Nebo můžete upravit i dobu počátku služby nebo naopak kdy má služba skončit.

Vyberte službu.Pokračujte tlačítkem “NÁSLEDUJÍCÍ”


Krok 2. – Čas

Vyberte čas začátku služby.  Pokračujte tlačítkem šipky..


Krok 3. – Detaily

Vyplňte požadovaná tři povinná pole. Pokud nechcete uvést žádnou poznámku, pokračujte tlačítkem “NÁSLEDUJÍCÍ”


Krok 4. – Platba

Objeví se rekapitulace údajů o rezervované službě. Pokud neobjednáváte službu realizovanou přes Dárkový poukaz, pak nemáte žádný kupón. Pokračujte tlačítkem “Přejít k pokladně”. Platba platební bránou lze provést: bankovní převod (i QR platba), Master card, Visa card, Apple pay, Google pay.


Krok 5. – Potvrzení

Kompletní rekapitulace vaší rezervace. POKUD máte na výběr, zvolte typ úhrady (Platba na místě hotovostí NEBO Bezhotovostně – platební brána). V případě Platba na místě hotovostí poskytuji 5% slevu z cen platných při platbě Bezhotovostně – platební brána. O tomto jste informování v tomto 5.kroku. Seznamte se pečlivě se Všeobecnými obchodními podmínkami a Kontraindikacemi. Zatrhněte, že jste se s nimi seznámili. Potvrďte tlačítkem “ODESLAT OBJEDNÁVKU”.


Tím byla vaše žádost o rezervaci odeslána do systému. V případě úhrady “Bezhotovostně – platební brána” proveďte platbu. Po uhrazení vám přijde do Email potvrzení s rekapitulací a bude v něm uveden i odkaz na případné zrušení rezervace.

Děkuji vám za vaš důvěru, Těším se,

MarieKarolína – Masáže Praha 2


! POZOR !

Upozorňuji, že potvrzení o vaší masáži/terapii posílám do emailu RUČNĚ. Čekejte potvrzení do vašeho emailu v průběhu několika hodin. Důvod…

Podrobný NÁVOD… krok za krokem.. jak se objednat z mobilu (Android smartphone).


Pro ty co nečtou mé Novinky. Platba zaměstnaneckými benefity +15%.  Již dříve ohlášené zvýšení ceny o desetikoruny ale JEN pro Sportovní masáž Rekondiční.

A dotační snížení poplatků při platbě platební bránou (jen pro Sportovní masáž Rekondiční). Vysvětleno v odkazu o řádek výše na konci. Děkuji za pochopení.


 

Načítám...