Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Close
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.

patří mezi mé Dotykové terapie. Vaginální mapování je pro ženy a anální mapování je terapie pro muže a provádí se v oblasti první čakry. Vagína pro ženy a anál pro muže. Vaginální a anální mapování pochází z akupresurní techniky “Péče o tělo”. Tuto techniku k nám přinesl zakladatel sexological bodywork Joseph Kramer. Akupresura se používá přímo ve vagíně nebo análu, ale i případně na vnitřních stehnech klienta nebo klientky. Mapování se prokládá i s masáží míst kde není případně citlivost tkáně. Pro její zacílené zcitlivění a rozproudění energie.
Je to vědomé prožívání… díky vědomému doteku.

Vaginální mapování stejně jako anální mapování má svoji etiku. První podrobné poučení o metodě a technice. Co by se mělo akceptovat, aby bylo dosaženo výsledku. Klientka a klient je tím, kdo si vaginální a anální mapování řídí. Je myšleno tempo masáže a její intenzita v prožívání. Jako minimum ze své praxe vnímám minimálně dvě, spíše tři terapie v délce trvání 120 minut.

Jak probíhá vaginální mapování či anální mapování?

Při vaginálním mapování je přijímající klientka plně vědomá ve svém těle a aktivní. Důležité je dýchání. A pochopitelné vytěsnit myšlenky. Jen prožívat a uvědomovat si.

Při vaginálním mapování dochází ke zbavování bolesti v daných místech či zbavování se necitlivých míst. Sami si řídíte nebo minimálně máte možnost si průběh řídit. Je tedy na vás, kolik mapovaných bodů se při konkrétním sezení projde. Každý máme svou hranici jinde. K tomu, že se dané místo tkáně stáhne… mohlo dojít v minulosti… např. v raném dětství díky traumatickým prožitkům, či operacím nebo komplikovaným porodům apod. Tkáň v místě vagíny či análu má schopnost si to stažení pamatovat. Proto jde i danou technikou šetrně rozpustit tato místa.

Co lze prožívat při vaginálním či análním mapování?

Stažená místa jsou bolestivá v různých intenzitách a v různých charakteristik bolestí. Nebo necitlivá místa. Přijímající při terapii vědomě dýchá právě do těchto míst a tím se traumatické spazmy uvolňují. Tkáň a svalstvo se následně stává hladkým a zcitlivěným. Empatičtější jedinci mohou při každém bodě si vzpomenout na událost, kdy se jim stala a tím že to prodýchají i díky mojí péči se dané místo rozpustí. Může se stát, že i bez vzpomínky na dané trauma se někomu spustí emoce pláče či smíchu apod. je dobré to nechat projít, nebránit se tomu a prožít si to.

Co po vaginálním či análním mapování?

… někomu již po prvním mapování přichází pocit větší sebe hodnoty. Následně při milování mate krásnější prožitky a cítíte nebývalou intenzitu. Protože jste v dané místě již citlivější. Mnohé ženy před mapováním ani nevěděly, jako to je mít orgasmus. A hle… najednou si ho krásně užijí. Je to úžasné. Prosím, to platí i analogicky pro muže po terapii análního mapování.

Menstruační cyklus není na překážku. Prožitky, očištění a uzdravení z vaginálního mapování při menstruaci bývají intenzivnější a účinnější. Ale zdaleka ne každá žena považuje období menstruace za ideální čas. Anální mapování u muže lze jistě provést prakticky kdykoliv.

Možná i další informace naleznete k mapování na mém webu o Tantra masážích.

MarieKarolína – osobní masérka a terapeutka
Masáže studio Praha 2

Kontraindikace Vaginální mapování, anální mapování:

  1. Pohlavní a infekční choroby, zánětlivá onemocnění (např. kvasinky a močový měchýř a další)
  2. Hemeroidy (vnitřní, vnějši)
  3. Akutní a zaléčené střevní problémy
  4. Veškeré choroby tlustého střeva
  5. a VŠECHNY Zobecněné KONTRAINDIKACE
120 minut
$2100,- / 2000,- Kč
Platební brána / HOTOVOST

Přidat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *