Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.

Zaměstnanecké Benefity

Zaměstnanecké benefity | MasazeStudioPraha.cz

Zaměstnanecké Benefity a slevy pro Seniory (Senior Pas) nad 55 let.

Vaše masáže, rituály, relaxace a terapie můžete hradit z benefitů u vašeho zaměstnavatele.

BENEFITY a.s.: Platba kartou “Ben karta“. Autorizace online přímo v mém Masérském studiu Praha 2.

Edenred CZ: Přijímám úhrady kartou “Ticket Benefits card“, elektronické poukázky e-Ticket a papírové poukázky Ticket Benefits, Ticket Compliments, Ticket Multi a Ticket Sport&Kultura, které u mě uplatníte.

Program Benefit Plus společnosti Benefit Management s.r.o. využijte úhradu vytištěnou elektronickou objednávkou, SMS voucherem i kartou Benefit Plus.

Platí pouze pro úhrady prováděné v Masážním studiu Praha v Mánesově ulici na Vinohradech. Cena poskytované služby jakýmkoliv poskytovatelem zaměstnaneckých Benefitů či v programu Senior Pas je výhradně v koncových cen v mém ceníku (PDF). Tedy koncové ceny jako při platbě PLATEBNÍ bránou. Od února 2024 je cená jakékoliv služby hrazené zaměstnaneckými benefity, navyšuje o +15% z ceny Platba HOTOVĚ z aktuálního ceníku. Důvody proč tak je uvádím ve svém článku z 8.února 2024.

Prosím, u každého poskytovatele zaměstnaneckých benefitů existuje roční limit na konkrétní skupinu služeb. Tedy např. má zaměstnanec limit 20.000,- Kč při čerpání masáží (určitě u Benefit Plus). Prosím přesvědčte se, že limit na čerpání za mé masáźe máte dostatečný, Pokud bude problém  nejen s uplatněním objednávky (karty poskytovatelů. elektronický ticket, velikost kreditu u poskytovatele zaměstnaneckých benefitů a jiné), jste prosím povinni mít adekvátní hotovost u sebe nebo mně na místě provede úhradů platební branou (QR kód, Visa card, Master card, Google Pay, Apple pay, PayPal). Vždy před počátkem masáže či terapie.

Děkuji za pochopení,

MarieKarolína – osobní masérka & terapeutka
Masáźe Praha 2

Přidat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *