Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Close
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Thajské masáže olejové a klasické

Thajská masáž

je známa déle než 2 000 let. Jedná se o soubor technik předávaných od starých mistrů Orientu. Tradiční thajská masáž mají mnoho variant – například olejové či reflexní, jedno mají společné – velmi se liší od evropských masáží, které většinou maséři provádí na nahém těle.

Tradiční thajská masáž se totiž původně praktikovala v buddhistických chrámech, proto bylo nutné aby pacient byl zcela zahalen. Dodnes je klient při tradiční thajské masáži zcela oblečen ve volném oblečení (tričko a volné či elastické kalhoty) bez použití oleje či emulze.

Tyto masáže se velice liší od klasických masáží orientujících se pouze na svaly a měkké tkáně, jak je známe v Evropě. Technika spočívá v protlačování bodů/palpace, prohýbání a protahování, tedy nikoliv v hnětení. Právě tlak na energetická centra/ čakry, je léčivý. Masér postupně působí protlačováním na celé klientovo tělo svými palci, koleny, předloktím nebo dlaní. Právě protlačováním se uvolňují zablokované dráhy/ meridiány, a tím se dosahuje nápravy. Thajská masáž může i trochu bolet, ale jen v případě, že má člověk již vážnější akutní nebo chronické zdravotní problémy nebo zkrácené svaly. Výsledkem je celkové uvolnění těla a mysli, které Vám navrátí tělesnou i duševní rovnováhu.

Tradiční thajská masáž, označovaná jako “nuad”, má velmi hlubokou tradici léčby. Teoretickým základem je nauka o neviditelných čárách/ meridiánech jimiž protýká energie (zen) a kde leží důležité akupresurní body člověka. Já svým působením na meridiány rozpouštím bloky v těle, tím podporuji nerušený tok energie a přispívám tak k dobrému zdravotnímu stavu a pozitivní náladě.

Klasická Thajská masáž (severní)

Spočívá v působení síly na tlakové body, uvolňuje svaly, klouby, šlachy, chodidla, natahuje páteř a přináší tělu celkové fyzické a psychické uvolnění. Spíše pro sportovce a aktivně cvičící.

Má-li být účinná, měla by trvat dvě až tři hodiny – to je podle odborníků ideální doba. Proto se také klasickým thajským masážím někdy přezdívá cvičení nebo jóga “pro líné”. Trvá sice déle než masáže na jaké jsme zvyklí v Evropě, za to je příjemná a hlavně vždy pomůže. Pro maximální požitek z thajské masáže je nutná masáž celého těla v délce trvání 120 – 180 minut.

Doba masáže: 90, 120 nebo 180 minut

Klasická thajská masáž základní 90 minut
$1260,- / 1200,- Kč
Platební brána / HOTOVOST
Klasická thajská masáž celková 120 minut
$1785,- / 1700 Kč
Platební brána / HOTOVOST
Klasická thajská masáž luxusní 180 minut
$2415,- / 2300,- Kč
Platební brána / HOTOVOST

Thajská olejová masáž

Mírnější forma klasické masáže, kde se vyvíjí na jednotlivé body menší tlak. Systematické tlakové masáži od temene hlavy, přes šíji, páteř a zádové svaly. Velice příjemné je promasírování paží a nohou, včetně jednotlivých prstů. Při olejové thajské masáži se používají speciální masážní oleje (čisté přírodní).

Doba masáže: 90 nebo 120 minut

Thajská olejová masáž celková 90 minut
$1260,- / 1200,- Kč
Platební brána / HOTOVOST
Thajská olejová masáž 120 minut
$1575,- / 1500,- Kč
Platební brána / HOTOVOST

Thajská aromaterapeutická olejová masáž

Jedná se o thajskou olejovou masáž s použitím 100% přírodních olejů. Vonné esence které používám v čistě přírodním oleji uklidní a uvolní vaši mysl. Zahřeji olej na příjemnou teplotu a následně ji aplikuji na vaše tělo. Podtrženo příjemnou relaxační muzikou nebudete chtít vstávat a vracet se ode mě z daleké exotické krajiny do vaší přítomnosti.

Doba masáže: 60, 90 nebo 120minut

Já vám připomínám: především u klasické masáže nezapomeňte v její den, nejlépe od rána maximálně zvýšit příjem tekutin. Naše tělo je tvořeno nejméně 70% z vody. Masáží tělo zbavujeme usazených toxinů ve svalech a kloubech – proto je velmi důležité hodně pít, aby se toxiny dostali z těla ven.

 

Těším se na vás,

Marie – osobní masérka
Thajské Masáže Praha 2 Vinohrady

60 minut
$1100,- / 1000,- Kč
Platební brána / HOTOVOST
90 minut
$1470,- / 1400,- Kč
Platební brána / HOTOVOST
120 minut
$1785,- / 1700,- Kč
Platební brána / HOTOVOST

Kontraindikace Thajská klasická a Thajská olejová masáž:

  1. Onemocnění cév např. ateroskleróza, záněty žil a tepen apod. (pokud se nejedná o masáž nohou)
  2. Nejsou příliš vhodné pro těhotné ženy, kvůli jejich intenzitě.

U těhotných žen požaduji znát jejich stav od počátku těhotenství; masáž lze do konce 7.měsíce – upravím dle vaší potřeby a zdravotního stavu

Přidat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *