Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Close
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Aromatická masáž svíčkou

Harmony Candle Massage

neboli Aromatická masáž svíčkou je originální masáž a patří mezi ty novější relaxační masáže. Hluboký relaxační a harmonizující zážitek pro duši a silný uvolňující a regenerační účinek pro tělo. To je zaručený zážitek, který si ode mě odnesete na mnoho dní.

Je to bezpečná procedura, když vám kapu horký vosk na tělo? Po zapálení masážní svíčka hoří klidným příjemným plamenem a uvolňuje do ovzduší aromatické látky. Plamen rozpouští voskovou (čistě přírodní ztužené rostlinné oleje) hmotu do tekutého stavu. Požadované teploty pro masírování dosáhneme asi po 10 minutách. Masáž svíčkou je luxusní prožitek podnítí všechny smysly.. . Tato masáž si rozehřátým, hustým, jemně voňavým olejem celé vaše tělo podmaní že zapomenete na celý svět.

Používám masážní svíčky Botanico s esencemi konopná, levandulová a orient.

Masážní svíčka Botanico je spojení čistě kvalitních a přírodnich surovin jako olivový a slunečnicový olej, bambucké máslo doplněné přírodními výtažky esenciálních olejů. Zahřáté složky působí jemně, ale intenzivně na tělo, které poté výborně vstřebává hydratační látky a minerály a krásně voní. Masáž poskytuje nezapomenutelný pocit mého sametového doteku a zároveň silný aromaterapeutický zážitek.

Ideální pro regeneraci svalů po sportovním výkonu, tak i pro fyzikální terapeutickou masáž či pro relaxaci a ozdravění pokožky. Masážní svíčka v sobě skrývá nejen romantiku, ale také skvělé antioxidační, regenerační a hydratační účinky. Vhodná pro všechny věkové kategorie dále pro alergiky i postižené atopickým ekzémem a psoriázou (lupénkou). U dětí snižuje hyperaktivitu.

Masáž svíčkou je 60 minutová rozmazlovačka.

Objednejte si svůj PROŽITEK … RELAXAČNÍ a ZDRAVOTNÍ Masáž svíčkou.

 

Těším se na Vás,

MarieKarolína – osobní masérka
Zážitkové Masáže Praha 2 Vinohrady


Kontraindikace Aromatická masáž svíčkou :

VŠECHNY Zobecněné KONTRAINDIKACE

60 minut
$1260,- / 1200,- Kč
Platební brána / HOTOVOST

Přidat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *