Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Close
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.

Které jsou nejoblíbenější masáže posledních dvou let?

Hodnotím svoji masérsko-terapeutickou praxi za poslední 2 roky. Absolutně nejžádanější je klasická Sportovní masáž (Sportovně Rekondiční masáž) a pro muže Zdravotní masáž prostaty. Jejich počet

se u mně zvýšil na až 80% z mého času.

Vysokou oblíbenost si zachovala Tantra masáž (Tantrická masáž, Tantrický energetický orgasmus), t.j. cca 5% času. Dále pak Thajská masáž olejová a cenově nejlevnější masáž Relaxační.

Ženy se hodně omezily. Řešily z 98% pouze svá bolavá záda a šíji. Krásu a vzhled svého těla odložily na lepší časy. V dané době neeviduji provedenou masáž Masáž proti Celulitidě a pro formování postavy, Tělový peeling i další. Milé ženy, a co když se tak rychle dobré časy nevrátí? Opravdu se chcete omezit jen na moji klasickou masáž Sportovně Rekondiční?

Poslední dvě období podzim a zima nikdo nechtěl ani úžasnou masáž Horkými lávovými kameny. Asi byli všichni rozehřátí “vakcinací a lockdowny”. Pokles zaznamenala i terapie Vaginální a Anální mapování. I přes svoji vysokou efektivnost.

Poslední dva roky omezení naší svobody díky procesům “Covid-19” mě utvrzují, že lidé se i “báli” na masáže chodit.

Minimálně na ty relaxační: Thajská olejová, Masáž horkými mušlemi-rituál Tokoriki, Královský rituál. Hysterie masmédií učinila své. Strach lidí z respiračního onemocnění “covid”, byť se jednalo o umělý virus. Místo přebytku vitamínových doplňků, čerstvého ovoce a zeleniny se jel proces vakcinace, který oslabil imunitní systém jedince. A pochopitelně opatrnější finanční výdaje v této době.

Jaký vývoj očekávám dále?

Žádné velké změny v zájmu o konkrétní masáže či terpaie nečekám. Mnoho lidí k probíhající ekonomické recesy EU a ČR zvlášť bude řešit jen ty klasické zdravotní masáže, případné Tantra masáž a Thajskou masáž. Méné lidí si i dopřeje mé terapie. Vyjímkou je Harmonizace čaker a jejich čištění, na které chodí více zájemců jak dříve.

MarieKarolína – osobní masérka & terapeutka
Masáže Praha 2 Terapie

 

Přidat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *