Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Close
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Nové weby Masáže, Tantra, Prostata, Lechtání

Jak jsem slíbila, tak jsem i učinila. Po mnoha a mnoha letech jsem se dočkala kompletního přepracování svého webu MasazeStudioPraha.cz. Se zpožděním několika let. Myslím, že již někdy v roce 2017 či 2018 byla podoba, či spíše provozuschopnost mého webu na hraně. Mám tedy po mnoha měsících nové weby.

Průběžné připomínky vás klientů na vzhled webu, na mnoho informací různého typu zde, neschopnost webu jeho korektního zobrazení na mobilních zařízeních a problémy s jeho menší dostupností na síti až kompletní nedostupností od 5/2023 vedly ke krizové nápravě.

Obětavá práce pana programátora (opravdu to mohu jen chválit doporučit) a další nejbližší mně osobě se povedlo cca za 4-5 týdnů uvést do provozu celkem čtyři weby. Dnes k 19.6.2023 jsou hotové ve finále prakticky čtyři. A to tento můj hlavní web MasazeStudioPraha.cz o masážích, dotykových terapiích, rituálech a relaxacích a několika dalších službách. Dále samostatný web o tantra masážích TantraPraha.Info, samostatný web k problematice mužské prostaty a její masáže MasazProstaty.Info a samostaný web o velice oblíbeném relaxu lechtání Lechtani.cz.

Vydechla jsem si…

Tento víkend v sobotu jsem se skutečně zastavila ve shonu provozu rodiny. Upekla jsem dobrotu, udělala jsem čaj a nad sklenkou vína si připila na tento úspěch. Opožděný o snad i o nějaký ten rok. Děkuji znovu svým spolupracovníkům za vysoké úsilí.

Tento nový hlavní web MasazeStudioPraha.cz bych ráda věnovala vám mým klientkám a klientům. Při jeho procházení zpětně bych ráda, zda byste si více vy, ať už dnešní či budoucí mí klienti podíleli na jeho obsahu. Pokud budete mít dotaz, otázku, že ji napíšete v Komentářích pod příspěvkem (menu Novinky) a nebo i pod jednotlivým článkami (komentáře pod jednotlivými články, tj. v menu Masáže, Dotykové terapie, Rituály relaxace, případně Ostatní). Je pravda, že pokud návštěvník webu čte článek a je možnost napsat krátký dotaz či svoji zkušenost… je lepší to napsat HNED přímo pod textem než skákat do emailu, psát SMS či volat.

Měl existovat ještě můj páty web EnergetickeTerapie.cz. Zatím do “vyřešení” či spíše rozuzlení u mně osobně v době cca několika týdnů, možná měsíců, poskytování energetických terapiï pozastavuji. Kromě energetické a zážitkové masáže Tibetskými mísami.

Těším se, a je mně nesmírným potěšením, pokud Vám dokáži pomoci.

MarieKarolína, vaše osobní masérka & terapeutka