Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Close
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Podrobný návod pro objednání

I po několika měsících se objevují “stížnosti”, že provedení rezervace na moji službu je složité, nejasné a podobně. Jedná se především o “nejasnosti” při objednávání přes mobil. Nechala jsem tedy zpracovat administrátora podrobný návod pro objednání přes mobil, Přesněji přes chytrý smartphone telefon s operačním systémem Android. Při objednávání přes počítač nejsou žádné nejasnosti. Předávám slovo panu Vývojáři.

MarieKarolína, vaše osobní masérka & terapeutka, Masáže Praha Terapie

Dobrý den, jako vzorový příklad pro podrobný návod pro objednání  jsem vzal zájemce Muže se zájmem o Sportovní masáž Rekondiční na 90 minut. Celý postup jsem zpracoval jako screenshoty z chytrého mobilu = smartphone. Zobrazení tohoto návodu na mobilu není ideální – ale každý screenshot má vlastní popis s komentářem. Stačí vždy na screenshot 2x rychle kliknout. Úplné zobrazení screenshotů je na tabletu či na PC. Celý Návod pro rezervaci na smartphone v Rezervačním systému, který využívá paní masérka MarieKarolína, je tedy uveden na tomto odkazu. Jedná se o komerční a ve světě velice rozšířený rezervační systém na platformě CMS WordPress. Jedná se o intuitivní systém v krocích objednávky stejný jako jsou běžné eShopy.

Prosím jen, že podle individuálního nastavení NEMUSÍ každému z vás klientů a klientek být dostupné OBĚ platební možnosti. Např. pokud klient (-ka) 2x za sebou (podle Všeobecných podmínek zruší svoji masáž byť v době 24hodin před masáží), je “popularita = serióznost” dotyčného snížena. Plně zde chápu paní masérku, že pokud jste Vy klienti navyklí, že mívá obsazeno i na 100% i několik dní předem, že nemusíte zaregistrovat případný vzniklý “lastminute” termín a paní masérce je tak způsobena nečinnost.

Objednaní, kteří nezruší v řádném termínu 24 hodin předem, či se dokonce na masáž nedostaví, jim je dále nabízena již pouze volba “Platba předem – platební bránou”. Navíc, jsou povinni doplatit tuto neprovedenou službu. Např. formou platebního odkazu k úhradě. Vzorový příklad je pro představu zde.

Výše uvedené konstatuji, aby případní čtenáři tohoto příspěvku měli základní přestavu o nastavení systému. Jinak celý rezervační systém je spolehlivý. Případné aktualizace se snažíme aplikovat a testovat mimo ostrý web.

I já se těším u MarieKarolíny na Sportovní masáž Rekondiční nebo Masáž prostaty. Jen to mám k ní opravdu z ruky.

Děkuji za pozornost

Tomáš Č., vývojář