Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Close
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Tantrický celotělový energetický orgasmus

Nejen bez dotyků, ale pochopitelně i bez pohlavního styku. Při Tantra masáži pracuje s vaší sexuální energií. Ale Tantra či Tantra masáž se neshoduje v obsahu s Tantrickým sexem, většinou prováděným mezi partnery.

Tantrický celotělový energetický orgasmus

Sexuální energie je naší primární energií, která je přemísťována po těle nebo transformována v životní energii, kterou potřebujeme. Tantrický celotělový energetický orgasmus je vhodným doplněním Tantra masáže, pokud klientka či klient chtějí poznat a pochopit více ale bez jejich zapojení a spolupráce to nejde.

Celotělový orgasmus, tedy energetický orgasmus předpokládá od vás jako klientů uvolněné energetické dráhy (tzv. meridiány) a energetická centra (tzv. čakry). Volné proudění naší sexuální energie je prvotní podmínkou pro zážitek z celotělového energetického orgasmu. Uvolnění meridiánů a čaker provádím energetickou terapií Energetické čištění, harmonizace čaker a meridiánů.

Školení a praktické zkušenosti na Tantrický celotělový eneregetický orgasmus jsem právě teď v dubnu absolvovala u jedno z největších guru na sexualitu, partnerské a tantrické vztahy u Andrew Barnes.

MarieKarolína – osobní masérka a osobní terapeutka
Masáže Praha 2

Přidat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *