Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Rakovina prostaty jako největší problém mužů

Jste v pohodě muži? Nevstáváte v noci i opakovaně s potřebou močení? Je při močení proud moči silný jako v mládí? Mnozí si všimnou problému s erekcí, byť jsou v počátku. Toto jsou určitě první signály, zda a jak je vaše prostata zdravá a v kondici. Na druhé straně: Rakovina prostaty jako největší problém mužů.

Podle průzkumů se problémy s prostatou týkají až 80% mužské populace.

Víte, že na rakovinu prostaty umře stejně mužů jako žen na rakovinu prsu? Rakovina prostaty je největší metlou pro muže vůbec. Muži, to je váš nepřítel číslo jedna.

Úprava životosprávy a pravidelná konzumace konkrétních potravin a potravinových doplňků je zcela zásadní. To je jen první konkrétní krok k vaší zdravější prostatě. Pro muže okolo 40 let bych úpravu stravovacích návyku dle potřeb vaší prostaty, ale nejen pro ní, považovala za klíčovou a přitom nejjednodušší krok zastavení či k zbrzdění problémů s prostatou. A to i formou preventivní (v lepším případě) či již nutných masáži prostaty.

I rakovinu prostaty lze podle konkrétního stádia kompletně vyléčit. Ale jen samotnou změnou stravování a pravidalnými masážemi prostaty, stejně jako pilulkami od lékaře to nezvládnete. Musíte ještě změnit i svoji ….

Připravuji cenově zvýhodněný balíček 5 masáží a konzultací k problematice vaší prostaty. Pokud docházíte na urologii, pak víte sami, jak dlouho vaše ošetření trvá. Jistě odcházíte vybaveni receptem či přímo pilulkami na vaší prostatu. Tyto pilulky zůstávají podstatnou součástí vaší léčby. Ale žádná z těchto pilulek není řešením zdroje vašich obtíží s prostatou.

MarieKarolína – osobní masérka

 

Přidat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *