Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Nový a jediný způsob objednávání

Dosud můj hlavní komunikační kanál pro vaše objednání byly SMS, volání a emaily. Tolik různých kanálů, které nebylo možné sesynchronizovat. Např. moje email odpověď na zájem o masáž s uvedením volných termínů má platnost několik minut či několik hodin. Váš zpětný email dorazil různě rychle, ale většinou již nabízené termíny nebyly. Snaha o převedení email objednávání na SMS vede sice k rychlejší reakci mojí i zájemce. Přesto to někdy trvalo i dva či tři kolečka SMS, než došlo na dohodu termínu.

Telefonát je jistě ještě pružnější, ale málokdy mě zastihnete při svém telefonátu. Většinou volám zpětně po masáži či terapii já vám. Nemusím vás zastihnout, jste vytíženi, volám nevhodně… i to jsou možné reakce. Dále mně zájemci oslovují i na WhatsUp či Telegramu. Situace se nyní s novými weby (tedy vzrůstajícím počtem nových klientů) se stala neudržitelnou a časově velice náročnou. Rozhodla jsem se, že musím změnit systém. Výsledek: nový a jediný způsob objednávání od 25.srpna 2023 přes online Rezervační systém. Jiným kanálem již objednávky přijímat nebudu. Ale…

Moje mobilní číslo nebude dále sloužit k objednávání. Existují DVĚ výjimky:
 • klienti, jejichž věk, zdravotní stav či technické vybavení nebo i místo pobytu (např. na chalupě v lese) jim nebude umožňovat jiné než telefonickou či SMS komunikaci. Prosím, jedná se dnes o cca 5-6 osob.
 • většinou dlouholetí klienti, kteří se při skončení masáže/terapie hned objednávají další termín (a platí HOTOVĚ). VY… s mojí pomoci si na mém PC ve studiu objednáte svůj další termín. Podmínkou jsou tři údaje, tj. jméno a příjmení, mobilní číslo, email (tyto 3 údaje jsou NEZBYTNÉ. Rezervační systém by jinak vaši objednávku neprovedl). Poprvé to spolu zvládneme za 40-45 sekund. A při další rezervaci to zvládneme už jen za 25 sekund. Přímo na místě vám potvrdím váš termín. NEmusíte tedy později již reagovat na email, který rezervační systém odešle na váš email. Jsme tím závazně domluveni TAK, jako když jsem si psala váš termín do papírového diáře.
Touto změnou na online rezervační systém ruším svůj papírový diář.

Je to významná změna i pro mě, Protože v počátku (3-4 týdny) to bude i pro mě velká změna, na kterou si musím zvykat. A pravděpodobně mě bude spíše trochu zdržovat.

Všichni ostatní, kteří mají přístup k internetu jistě ocení (z první velice kladné reakce jsem až překvapena), že vidět ONLINE moje volné termíny a objednat se takto si velice pochvalují. V dnešní době má KAŽDÝ z nás email a převážná většina má minimálně zaměstnanecký mobilní internet.

Poprvé zavádím možnost BEZHOTOVOSTNÍ platby.

Bezhotovostní úhrada je propojena s rezervací. Využívá možností platební brány. Platba předem přes PLATEBNÍ bránu je možná následujícími způsoby:

 • bankovní převod (2-3 dny)
 • internetovou platbu kartami MasterCar a Visa Card
 • QR platby
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • PayPal

PODMÍNKA pro online objednání= rezervaci termínu vybrané masáže/terapie:

 • počítač/notebook, tablet či mobil s internet připojením
 • EMAIL, internet prohlížeč (Edge, Firefox, Chrome, Opera, Yandex, Safari a možná i jiné)

VÝHODY online rezervace:

 • Uvidíte možné AKTUÁLNÍ termíny masáží/terapií online.
 • Email upozornění večer den před masáží.
 • Dostanete možnost bezhotovostní úhrady (je zde navýšení ceny o 5% za poplatky a režii operátorovi platební brány). Tedy např. u Sportovní masáže Rekondiční 60 minut je to navýšení 35,-/40,- Kč (žena/muž). Při platbě předem = platba současně s vaší rezervací.

V blízké (i podle vaše zájmu) předpokládám rozšíření svého on-line Rezervačního systému o možnost “Last minute(na poslední chvíli – především pokud někdo zruší svoji rezervaci na poslední chvíli = do 24 hodin před masáží či terapií). Pak dostanete do emailu (pouze do EMAILu) vyrozumění o dostupném termínu.

Např. již potřebujete moji masáž… ale podle kalendáře jsem na 2-3 týdny ve vašich třech oblíbených/možných termínech zadaná. Co kdyby mně ale někdo zrušil na poslední chvíli (do 24 hodin předem)? Teď se to nijak nedovíte. Ale do měsíce bych už měla možnost vám tuto funkci Last minute poskytnout. Zapíšete se do pořadí na tyto své tři termíny (např. Út a Pá od 7:30 a St od 18:30). Pokud se termín uvolní, přijde vám neprodleně EMAIL, že termín se uvolnil. A můžete si ho ihned zarezervovat.

Tento nový a jediný způsob objednávání = ONLINE Rezervace je velice výhodná pro všechny z vás, KDO můžete a jste navyklí 1-2x/den mrknout do svého emailu. Chápu, že to není upřímně pro každého. Bohužel ta EMAILkomunikace je v každém rezervačním stystému základní a primární. Pro klienty s email službou u společnosti Seznam je někdy možné nastavit SMS upozornění o příchodu mého emailu.

Ale jak jsem psala… ten minulý systém objednávání SMS/telefonát, případně email, WhatsUp, Telegram už byl neudržitelný. Navíc se tímto více dokáži více “připravit” na vaší masáž. Třeba tím, že budu mít i o několik minut více času na odpočinek pro sebe před každou masáží či terapií.

Vaše připomínky vítány (pište v komentářích). Některé vaše možné dotazy spojené s online rezervací jsem se snažila přiblížit i ve svých Otázky a Odpovědí (v nabídce Ostatní).

Těším se, že vám všem významně usnadním vaši rezervaci,

MarieKarolína, vaše osobní masérka & terapeutka
Masáže Praha 2 Vinohrady