Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Close
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.

Milé klientky a klienti,

přestože mediální “panika” kolem koronaviru se mně zdá být přehnaná, doplnila jsem další opatření pro vaši i svoji bezpečnost. Korovir a jiné kmeny virových chřipkovým onemocněním nepodceňuji. V mém masážním studiu se můžete však nyní cítit BEZPEČNĚ.Prevennci proti koronaviru jsem dotáhla k dokonalosti.

Kladně ohodnotíte mé rozhodnutí, abyste hned po příchodu se šli povinně umýt ruce. A to nejen u mě běžně používaným antibakteriálním mýdlem Protex, které nyní “povyšuji” na doufám účinnější CHIRODERM tekuté mýdlo s antibakteriální přísadou. Ale hlavně, následnou CHIRODERM dezinfekci (baktericidní, fungicidní, virucidní, mykobaktericidní, sporicidní, MRSA – ABCTMV) pokožky používanou před invazivními zákroky (chirurgie). Pokud masáž probíhá s využitím pomůcek, např. masáž Lávovými kameny (hot stone), ošetřím (pokud to materiál dovoluje) pomůcky pomocí CHIROSEPTOL. Informační listy dezinfekcí k dispozici na provozovně.

Dezinfekci jiných pomůcek, ploch a povrchů mohu provést mimo jiné… použitím Ozonového generátoru.
Ozon O3 účinkuje proti patogenům – usmrcuje bakterie a plísně, sterilizuje viry, oxiduje škodlivé toxiny a je považován za jeden z nejsilnějších a nejúčinnějších detoxikačních prostředků. Ozon je 3000× rychlejší než chlór a 25× účinnější než kyselina chloritá (NOCL), 2500× než chlornan (OCL) a 5000× než chloramin (NH2CL) a je přitom mnohem bezpečnější. Neexistuje žádný virus, bakterie, plísně, houby a žádný druh zápachu, které by odolaly ozonu. Kapacita generování O3 je 120gr/hod. Tato kapacita citelně převyšuje potřeby mých prostor.

Dále je k dispozici Ionizátor. Pomocí elektrického výboje ionizuje vzduch tak, že v něm zvyšuje přítomnost záporných iontů. Dostatek těchto iontů může mít pozitivní vliv například na kvalitu dýchání (lepší okysličení krve) a na lidskou psychiku (více duševní energie, lepší nálada). Ionizátor neničí bakterie, viry ani plísně.

Dbám o Vaši i svoji ochranu. Při mých terapiích a masážích na Praze 2 se tedy cítite lépe, klidněji a bezpečněji. I proti neviditelnému nebezpečí.

MarieKarolína – osobní masérka & terapeutka
Masáže Praha 2 Terapie