Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Nové weby, nový eShop

Finále se blíží. Mnozí říkají: “Máte opravdu hezký web, přehledný, jednoduchý”. Jiní řeknou upřímně: “Složitý, nepřehledný, už zastaralý design, navíc ten pořád ještě eShop nefunguje”. Dávám za pravdu oběma stranám. A proto změna je již nezbytně nutná. Nové weby, nový eShop.

Svůj dnešní web rozdělím do konce měsíce do několika webů. Zvláštní web bude pro Thajské masáže a Tantra masáže a Zdravotní masáž Prostaty. Dále pak dnešní Dotekové terapie a Energetické terapie. Samostatný web si zaslouží i Lechtání – Lechtací terapie a Objímání & Mazlení.

Věřím, že většina těchto webů bude plně funkční do konce měsíce září 2016. Pro tyto weby hledám dnes i “Tvář Webu”, tedy svoji stávající či budoucí klientku či klienta, se kterou bych si udělala na vybraný nový web hlavní foto a několik obrázků do fotogalerie. Kdo má zájem prosím?

Každý z webů budeme mít vlastní eShop, kde se budou nabízet ty které konkrétní masáže či terapie dle zaměření webu. Větší důraz věnuji více platební metodám včetně online způsobům platby. U cizinců (především turistů) budu výhradně požadovat platbu předem, pokud se bude jednat o novou klientku/klienta. Možné bude i objednání LastMinute ten den, pokud bych výjimečně měla volno…

Jaké další vylepšení na vás čekají? Těšte se již brzy…

MarieKarolína – osobní masérka a osobní terapeutka
Masáže a Terapie Praha 2