Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Masáž prostaty je zdraví i sexualita

Ráda bych se vrátila k problematice masáže prostaty ve formě několika příspěvků. Takový malý seriál několika malých článečků. Obsah příspěvků bude v rozsahu “Jak na masáž prostaty”, “Prostata a sexualita”, “Co jíme a pijeme. A co na to naše prostata?”, “Jak pomoci prostatě ke zdraví”, “Moje masáž prostaty v Praze” a snad přibudou i některé další okruhy. Zde bych apelovala na vás muže, abyste mně s tipy, CO vás okolo prostaty a jejich vlivů zajímá, pomohli. Mně za ty roky zdravotních masáží prostaty nebo i méně častěji tantrických masáži prostaty připadá vše jasné. Takže vaše dotazy jsou opravdu vítány. Tematika “Masáž prostaty je zdraví i sexualita” je jedno z nejvyhledávanějších témat na celém internetu v oblasti masáží, nebo aspoň zdraví prospěšných masáží.

Tento seriál příspěvků publikuji na svém webu MasazProstaty.info. Jak jsem v předminulém příspěvku psala, problematice masáží prostaty jsem věnovala samostatný web. Máme velký prostor pro diskusi i pro příspěvky.

První dva články jsem již publikovala. Je na téma “Jak na masáž prostaty” a “Prostata a sexualita“. Další budu vydávat podle času cca 1x za měsíc a nebo častěji, pokud vaše dotazy na můj názor budou žádány.

Prosím nestyďte se, pokud se chcete zeptat. Na cokoliv. Když si projdete Otázky a Odpovědi, a pročtete si je celé, pak vidíte, že jsem zcela otevřená a upřímná. Některé otázky zde uvedené jsou právě z vašich podnětů. Mně za ty dlouhé roky praxe při provádění masáží prostaty zdravotních nebo tantrické verze masáže prostaty jako volitelné části mých tantra masáží, připadá vše jasné. 

 

Těším se na vás,

 

MarieKarolína, vaše osobní masérka & terapeutka
Masáž prostaty Praha 2 Vinohrady