Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Close
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Ceny při platbě “Benefity” + Zvýšení ceny Sportovní masáž Rekondiční

Informace od účetní často překvapí. Z této informace jsem si musela sednout. Někteří z vás u mně platí zaměstnaneckymi benefity. Je to “zaměstnanecké ocenění”, které vyjde zaměstnavatele jistě danově výhodněji, než kdyby by vám přídal k základní mzdě. Vypadá to opticky dobře. Přijímám vybrané zaměstnanecké benefity. Účetní mně sděllila, že provize prakticky všech provozovatelů zaměstnaneckých benefitů dnes oscilují okolo 15% z ceny mých služeb. Já se ale pamatuji před cca 10 roky, že provize začínala na 6,5% pro konkrétního jednoho provozovatele. Takto to ale není dále možné! Roky jsem se cenově snažila držet své nejvyhledavanější masáže (Masáž Prostaty, Sportovní masáž Rekondiční a nyní Švédská masáź Regenerační) pod průměrnými cenami v Praze. A při kvalitě excelentní – neboť moje masáž vám vždy pomůže už při první hodinové relaci,  Ceny při platbě “Benefity” jákékoliv své služby sem nucena navýšit o +15% z ceny “platba hotově”.  Počínaje okamžitě.

Neboť paní účetní není z Prahy, chtěla si ve svém městě (bývalé okresní město) zajít na masáž (většinou ji masírují já, když se sporadicky vidíme). A byla zaskočena, U ní fungují tři poskytovatelé masáží. A ceny mají prý jen jen o malinko nižší než jsou mé v centru Prahy. A navzájem se oni liší o desetikurunu. Prý výsledný efekt u zvoleného maséra nebyl nic moc  ve srovnání se mnou.

Historie a realita cen mých masáží a terapií

Vážené klientky, Vážení klienti, od roku 2012, pokud si dobře vzpomínám, jsem zvyšovala cenu svojí nejvyhledávanější masáže Sportovní masáže Rekondiční jedinkrát a to o “symbolických” 50,- Kč. Za poslední 3-4 roky, především pak za posledních dvou vlád, tj. především premiéra  Fialy, ale také vlády premiéra Babiše, se ocitla ČR ekonomicky nejhorším státem Evropy a v poslední desítce zemí celého světa. S více jak 30% inflací podle inflačního žebříčku EU.

Ekonomický tlak na mé podnikání, neustálé zvyšování všech mých nákladů mě nutí k ekonomickému opatření zvýšení cen dvou nejvyhledávanějších masáži, tj. mé Sportovní masáž Rekondiční i mé poslední novinky, Švédské masáž Regenerační, která se rychle stala velice oblíbenou. Cenu Masáže prostaty ponechám zatím bez navýšení.

Protože se bráním nepopulárním opatření, provedla jsem si srovnání s konkurencí. Vyhledávač Google, výraz “Sportovní masáž”… a prošla jsem si ceny všech subjektů na první stránce odkazů, nabízejících uvedenou masáž. Jaké překvapení! V centru Prahy je rozmezí cen cca 900 až 1200,- za 60 minut! Ale existují i nabídky 1300,- až 1500,- Kč za 60 minut. A nejsou to vůbec hotely pro cizince a podobně. Moje dnešní cena za 90 minutovou Sportovní masáž Rekondiční je jinde jen hodinová masáž.

Protože jsem historicky sama vyzkoušela kvalitu Sportovní masáže u třech masážních subjektů, kde jsem doufala, źe moje šíje a záda naleznou úlevu, konstatuji, že se tak nestalo. Dva maséři a jedna masérka. Nedokázali dostatečné přitlačit. Odcházela jsem prakticky stejně bolestivá a bez úlevy jak tento den tak i příští dny. A svalovku jsem po jejich masážích nedostala. To se Vám u mě stát nikdy nemůźe. Moje Sportovní masáž Rekondiční je skutečně HLOUBKOVÁ masáž, která vám i v 60 minutách uleví. Ano, druhý den máte svalovku, ale ta přejde a je vám LĚPE.

Zvýšení ceny Sportovní a Švédská masáž

Po zvážení výše uvedeného přistupuji k jednorázovému zvýšení ceny své Švédské masáže Regenerační o 100,- / 130,- / 160,- Kč pro Ženy i Muže.

U Sportovní masáže Rekondiční zvyšuji cenu o 100,- pro Ženy a pro Muže o 100,- / 150,- / 200,- Kč za 60 / 90 / 120 minut.

Na další masáže a terapie neplánuji zdražení. Pokud se mně povede více stabilizovat takto svoji ekonomiku, budu ráda, že i nadále musíte své rezervace zadávat i mnoho mnoho dní předem, abyste měli masáž či terapii u mě rezervovánu.

 

AKTUALIZACE 3.března 2024

Přestože jsem výše uvedené navýšení cen avizovala v tomto příspěvku před měsícem, prakticky jsem se rozhodla aź nyní. Čekala jsem i na reakci, o které níže hovořím.

Po zvážení výše uvedeného přistupuji k jednorázovému zvýšení ceny své Švédské masáže Regenerační o 100,- / 130,- / 160,- Kč pro Ženy i Muže.

Sportovní masáž Rekondiční zvyšuji cenu o 60,- / 80,- / 100,- pro Ženy a pro Muže o 100,- / 130,- / 160,- Kč za 60 / 90 / 120 minut.

Ano, jsem opravdu unavená, leckdy hodně hodně utahaná a vyšťavená z mých Sportovních masáží Rekondičních. Vězte, že byste si to se mnou NIKDY NEvyměnili, ať už je vaše profese jakákoliv. A to vše co výše píši… k nákladům atd… je prostě hoĺý fakt.

Na druhé straně jsem se snažila vyrovnat rozdíl mezi platbou Hotově a přes Platební bránu. Obdržela jsem časovou dotaci 3 měsíce, abych prý měla od vás více plateb elektronicky. “Prý co to udělá” pro jejich obraty. Proto je nyní rozdíl mezi “Platba Hotově” a “Platební bránou” (pouze pro Sportovní masáž Rekondiční) prý opravdu již už dotovaný. Možné to teď snad i je. Vzhledem k navýšení sportovní masáze o desetikoruny… ani já vám nechci vracet v kovových mincích pokud nebudu muset. Zvažte tedy sami.

Děkuji za pochopení a těším se na vás,

 

MarieKarolína, vaše osobní masérka & terapeutka
Masáže Praha 2 Vinohrady

 

Přidat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *