Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Close
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Zkušenosti z lechtání

Lechtání jsem nejdříve považovala za relax, který jsem prostě, jako jiné módní věci přichází z Evropy či ze zámoří. A časem bude žádaný i u nás. Moje zkušenosti z lechtání, byť na prstech jedné ruky zatím, svědčí o velkém potenciálu lechtacího relaxu.

Užila jsem si už několik desítek lechtacích terapií a byla jsem překvapena výsledky. Část z nich právě s cizinci. Většina z nich byla na lechtání závislá. V dětství a v mládí je většina z nás hodně lechtivých, v dospělosti u většiny z nás většina lechtacích zón již na lechtání a šimrání vzrušivé není či aspoň není tolik tak vzrušivé. Pochopitelně velice záleží i na technice lechtání!?

Ač se to zdá jako jednoduchá a nenáročná činnost, opak je pravdou. V druhé čtvrthodině a pak případně dalších náročnost na lechtajícího stoupá. Jak techniku lechtání, tak na fyzickou výdrž.

Nevíte, zda jste lechtiví?

Objednejte se na jednu Lechtací terpaii, nejlépe na 45 min. Proč právě na 45min? V prvních 5-6 minutách lechtací terapie najdeme všechny vaše zóny lechtání a zkusíme jejich vzrušivost na lechtání. Pokud budete patřit mezi ty málo vzrušivé, a skutečně váš nenucený smích nebude vibrovat vaším tělem, vyplníme po dohodě celý zbývající čas Relaxačně Intuitivní masáži.

Zkušenosti z lechtání

Pokud patříte k těm lechtivějším a lechtivým, vychutnáte si ZÁŽITEK, který vás zcela naplní. Na který nezapomenete, a pravděpodobně ho budete chtít znovu zažít. Není se co divit, je pravda, že smích léčí a prodlužuje život.

Dopřejte si svoji Lechtací terapii. Nebo ji darujte blízkému či známému jako dárek v podobě dárkového poukazu na Lechtací terapii.

Marie – osobní masérka

Přidat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *