Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Close
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Jak mně pomáhají magnety

 

Pomáhají magnety? Určitě. Magnety a jejich použití v medicíně a při masážích je rozsáhlé. Magnetoterapie nebo jen aplikace jednoduchých magnetů v podobě magnetických náramků může dobře fungovat. Pokud jsou aplikovány správně. A pokud výrobce vůbec ví, jak magnetismus vlastně funguje.

Jak mně pomáhají magnety?

Při mých masážích, tedy při mé Sportovní masáži, přesněji Sportovní Rekondiční masáži dost často používám speciální sady magnetů. Jedná se o dva magnetické valouny, které vám dávám do ruky. Na vaše zatuhlá místa aplikuji magnetickou lžíci, kterou vás masíruji. Aspoň několik minut. Za těch několik minut aplikace magnetů dochází k vytvoření velice slabého magnetického pole (bohužel hodně hodně slabého) mezi magnetickými valouny a magnetickou lžící. Prakticky dochází k drobnému vyplavování metabolitů a tedy i uvolňování svalových spazmů a kontraktur.

Pro mně to znamená o malinko menší vynaložení energie při následné či pokračující masáži… již jen rukami. VY… si zkuste provést za den 3 – 4,5 hodiny takové tvrdé Sportovní a Rekondiční masáže jakou máte u mně. A nedáte to ani náhodou… a to ani 1/4. Jistě, pak jste jak znovuzrození a chválíte mě do nebe, že takto vám nikdo nikdy za 1 – 1,5 hodiny nepomohl :-). Jistě moje milé klientky a klienti, není moje Sportovní masáž jako jiná sportovní masáž. To se pak jinak cítí vaše záda, šíje, hýždě, chodidla…

Vy ostatní? Kdo nevěří, ať ke mně běží… ukážeme si prakticky 🙂

MarieKarolína Němečková – osobní masérka & terapeutka
Masáže a Terapie Praha

Přidat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *