Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Close
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Nové SPA masáže a procedury

Představuji vám některé z mé nové SPA masáže a procedury. Věřím, že se vám, zalíbí. Posuďte se mnou, zda vás na nějakou zlákám.


Masky z ptačího trusu

Trus slavíka, který žije na ostrově Kjúšú, je považován za nejcennější surovinu pro kosmetické procedury. Ptačí trus se vysušuje ultrafialovým zářením, míchá se s rýžovými otrubami a vodou. Směs se nanáší na obličej jako běžná maska: říká se, že tato maska výborně odstraňuje mrtvé buňky pokožky a dodává pleti měkkost a zdravý lesk.

Já: No, může být, uvidíme, která klientka se mně přihlásí jako první…

“Spalování” vrásek

Podstatou této trochu šokující procedury je zapalování ručníku navlhčeného ve speciálním roztoku, který se následně ukládá na nutné části těla: záda, nohy a dokonce i obličej. Pár sekund vlivu ohně je dost, aby se pleť stala hladkou, získala tonus a zdravou barvu. Z pochopitelných důvodů odborníci nedoporučují používání tohoto způsobu boje s vráskami v domácích podmínkách.

Já: Asi ne. Na tolik peněz zase nejsem pojištěná 🙂

 

Masáž obličeje fackami (box-masáž)

Facky jako způsob, jak se zbavit vrásek, nabízejí v jednom ze salonů krásy v USA. Základem této procedury je tajemství thajské bodové masáže. Série citlivých úderů do problémových oblastí kůže podle odborníka zlepšuje krevní oběh a tím způsobem omlazuje kůži.

Já: Nevím. Já jsem citlivá duše, musela bych vyzkoušet… 🙂

Masáž kaktusy a tequilou

Pro tuhle exotickou masáž se používají ploché listy opuncie – rostliny čeledi kaktusových, které se v Mexiku dokonce používají v potravinách. Oloupané listy od trní se namáčí v lihové tinktře agáve, rozehřívají se a rozkládají se na problémové oblasti. Masérka vlhčí pleť tequilou a dělá lehké masážní pohybu kaktusy a nezapomíná pohostit zákazníka stejným nápojem.

Já: To by principiálně šlo. Kaktusy ale u nás rostou značně pomaleji než ve své domovině. Tedy zda by české botanické zahrady stačily dodávat články opuncií. Import opuncií by masáž neúměrně prodražil… 🙂

 

Hadí masáž

Poprvé byla masáž pomocí plazů provedena ve spa-salonu v Izraeli a od té doby nepřestává šokovat citlivé zákazníky. Tato procedura je předepsána lidem, kteří jsou náchylní k častým fyzickým zátěžím, bolestem hlavy a chronické únavě, depresím a neurózám. Léčebný účinek se dosahuje díky plynulým pohybům hadů po kůži: to uklidňuje, zmírňuje bolest ve svalech a obnovuje srdeční
rytmus.

Já: U mě určitě s takovým přáním nepochodíte… já bych hada do ruky nevzala. Tuto masáž určitě NE.

Prosím, pokud vás zaujala některá masáž či procedura, dejte mně věět. Můžeme zkusit.

MarieKarolína – osobní masérka & terapeutka
Masáže Terapie Praha 2

 

Přidat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *