Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Jak na celulitidu?

Odstranění celulitidy a lepší formování postavy nelze oklamat. Časově nedostačujícími délkami kůr. A pochopitelně používané přípravky musí být 100% kvalitní. Ano, měla by to být samozřejmost. Jak na celulitidu? Jak se zbavit tohoto nejen kosmetického nedostatku?

V minulých dvou týdnech jsem měla potěšení z návštěvy 6 nových klientek, které si mně vybrali pro odstranění jejich celulitidy a zlepšení tvaru postavy. Všechny absolvovali moji Masáž proti celulitidě a pro formování postavy. Některé z těchto klientek absolvovaly dvě tyto masáže za toto období. Všechny tyto klientky měli začínající celulitidu nebo celulitidu maximálně I. stupně na nohách, zadečku a některé klientky i na břiše.

Tato intenzivní praxe a konkrétní dosažené výsledky, mé přechozí zkušenosti a poznámky z předchozích masáží proti celulitidě vedly k úpravě mé nabídky.

Zrušila jsem 60 minutovou a 90 minutovou prodloužila. Prakticky pouze 100 minutová či delší kůra proti celulitidě může vám přinést skutečné zlepšení kvality pokožky a většinou i první měřitelné a viditelné zlepšení celulitidy. Ano, těch 10 minut navíc je opravdu podstatných, i když v případě že mám čas na minutku nehledím.

Pochopitelně, že jediná masáž proti celulitidě ani v délce 100 minut není všemocná a je potřeba opakovaných masáži. Tento fakt je nutné sama sobě přiznat předem. Vaše celulitida se vyvíjela měsíce nebo i roky, takže opakování mé 100 minutové masáže bude v naprosté většiny z vás třeba opakovaně.

I nadále považuji své provedení masáže proti celulitidě a pro zlepšení postavy za nejlepší, co můžete zvolit. Já sama své nohy, stehna, zadeček i břicho takto udržuji opakovanými masážemi proti celulitidě dle své potřeby, cca 3 až 5-krát do roka. Přijďte se přesvědčit.

Stop vaší celulitidě, Start vaší krásnější postavě.

MarieKarolína – osobní masérka

Přidat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *