Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Close
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Staré nové Energetické terapie

Na starém webu (do 6/2023) jsem měla informace o svých dalších Energetických terapií. Jednalo se o Kraniosakrální terapii, Ohashiatsu & Shiatsu, a Regrese, Eneregetickou masáź Tibetskými mísami  Z více důvod (např. fyzické i pyschické vyčerpání) jsem je na tomto svám novém webu nezavedla do nabídky. Tedy kromě poslední jmenované, tj. Energetická masáž Tibetskými mísami. Tyto staré nové energetické terapie prezentuji až nyní.

Původní záměr byl vlastní web na Energetické terapie. Ten sice existuje, ale jenom na něm visí zakoupená šablona a žádný můj obsah se zde nezobrazuje.

“Nejsou lidi.”: i tak bych mohla reagovat.

Vypětí z převod mého starého hacklého webu z 5/2023, které kulminovalo v měsících červen až záŕí 2023 je za mnou, A všem zúčastněným tohopto procesu se v pořádí do páteho mého webu nechce. Je to i tím, že zakoupena webová šablona je moloch, který žere hodně výpočetních zdrojů,  A na cca šesti statistických základních stránek o mých pěti šesti energetických masážích a několika příspěvcích = novinkách za dva tři roky, To zatím nestojí za tu velkou energi a další webhosting. Rozšíiřila jsem svoje horní hlavní menu o “Energetické masáže“. Menu se nám opravdu roztáhlo do šíře, ale je to ještě na PC snesitelné. A uživatelé smartphone a tabletů to ani nepoznají.

Omluvte tento delší komentář z provozu.. ale opravdu se často nedivím, že my “malí” živnostníci se do nějakých častějśích vzhledových aktualizací svého miniwebu čí webu neženeme. jo, tyto staré nové energetické terapie jsou zavedeny i v mém rezervačním systému.Aktualizovaný je i ceník v PDF.

Těším se na vás,

 

MarieKarolína, vaše osobní masérka & terapeutka
Masáže Praha Terapie