Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Kraniosakrální terapie – váš vnitřní klid

Kraniosakrální terapie a Kraniosakrální biodynamiku znám jako terapeutické metody již dlouho. Před rokem jsem si obě terapie nechala aplikovat sama na sobě. Od počátku roku 2015 jsem sama získala u mnoha klientek a klientů zkušenosti s Kraniosakrální terapií, kterou upřednostňuji před Kraniosakrální biodynamikou. Dnes Kraniosakrální terapii nabízím i vám jako jednu z upřednostňovaných druhů prováděných terapií. Váš vnitřní klid dosáhnete díky Kraniosakrální terapii.

Vnitřní klid nám dnes většinou chybí. Kdy jste měli naposledy pocit, že vše stíháte, máte čas sami na sebe, nikdo vám nic nepřikazuje,… nic hned zrovna nemusíte?

Vnitřní klid je to první hmatatelné, co vám moje Kraniosakrální terapie přinese.

Je to uvolnění tlaků, napětí a stresů, které v sobě každý z nás máme. Je to první krok pro posílení vaši odolnosti proti nemocem a celkově celého organismu.

Průběh Kranio terapie, její obsah a dopad na vaše zdraví, možnost tak řešit v opodstatněných případech i problémy pohybového aparátu se dovíte v nabídce mých Energetických terapií.

Kraniosakrální terapii vám jako bezpečnou terapeutickou metodu doporučuji v základní délce trvání 60 minut. Delší doba sezení je možná, např. 90min.

 

MarieKarolína – osobní terapeutka