Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Close
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Zdravotní prevence

Mé služby, tedy především mé Masáže, ale i další jako Dotykové terapie a Energetické terapie mají pozitivní až vysoce pozitivní zdravotní účinek na vaše tělo a mysl. Primárně u masáží si každý dokáže představit jejich zdravotní účinnost. Pokud  vás bolí záda či šíje, očekáváte automaticky, že se Vám uleví či vás bolest úplně opustí. Ale předcházet bolesti je možné masážní zdravotní prevencí.

Nu, očekávání nejsou vždy vyslyšena. Neboť masáž u jednoho masér-a/-ky je jiná než u jiného masér-a/-ky. Pochopitelně mám na mysli účinnost té či oné konkrétní masáže.na vaše tělo.

Ideálem je však zdravotní prevence.

Pokud trpíte na spasmy, zatuhliny apod., tedy máte sedavé zaměstnáni či naopak fyzicky náročnou práci a s ohledem na vaše indispozice… je vhodné jedenkrát za čtrnáct dnů až měsíc se u mě objednat. A víte, že takové klientky a klienty dnes už mám? Spočítali si či spíše zjistili, že je nejen na finance příjít s touto četností na svoji preventivní masáž, než se objednat už dvě minuty po dvanácté… a muset přijít třeba i tři týdny po sobě s délkou masáží delší, než by byla ta preventivní.

NAVÍC…chcete opravdu tu bolest snášet když nemusíte? Nejen výkonnost je nižší, pokud nám svalstvo dobře nefunguje.Ale i psychicky jste podráždění.

Prosím, platí především pro vás ženy. Muźi jsou na sebe hodnější a v tomto více o sebe dbají. Že by to bylo dáno i nižším prahem bolesti, co muž snese? :-).

MarieKarolína – osobní masérka
Masáže Praha 2