Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Close
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Posílení pánevního dna

 

Cvičení Pánevní dno je zaměřeno na zvládnutí základních principů posílení pánevního dna. Důraz je kladen na jeho „procítění“, které je při práci s pánevním dnem nezbytné.

Pánevním dnem se rozumí skupinka svalů, které se nacházejí ve spodní krajině břišní u močové trubice a konečníku. Jsou součástí tzv. hlubokého stabilizačního systému. Proto nám slouží k opoře páteře a také jako opora vnitřních orgánů. Jsou velmi důležité a lidé často opomíjejí je posilovat. Ochablé poševní dno může být spouštěčem pro inkontinenci a dokonce s ním mohou souviset i problémy s bolavými zády. Posilujte tyto svaly a zkvalitní se váš ženský sexuální život. Tato zkušenost je prokázána.

Tyto svaly jsou lidmi velmi často opomíjené…  jsou velice důležité i pro udržení vzpřímeného postavení těla. Cvičte cviky na posílení pánevního dna. Cviky jsou velice jednoduché a účinné pro uvolnění pánevního dna.

Příznivé ovlivnění pánevního dna se projeví na celém pohybovém aparátu, zejména na vzpřímeném držení těla. To pro vás znamená zároveň pozitivní změny vašeho psychického rozpoložení – zvýšení sebejistoty a bližším navázání kontaktu sami se sebou. Posílení pánevního dna je velice účinné v boji proti inkontinenci, kterým často trpí lidé staršího věku. Dalším okruhem působení cvičení je též nasměrování klienta na úpravu životního stylu.

  • Posilování pánevního dna může pomoci s problémy inkontinence, slouží též jako prevence ať je to u žen či mužů.
  • Posílené svalstvo pánevního dna napomáhá správnému a přirozenému držení těla… zplošťuje vypouklé bříško
  • Zkvalitňuje sexuální prožitky, pomáhá od nemožnosti dosahovat orgasmu

 

Marie – osobní masérka a terapeutka

60 minut
$630,- / 600,- Kč
PLATEBNÍ brána / Hotovost

Přidat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *