Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Close
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Posílení imunity

Posílení imunity je důsledek konkrétních masáží

Napřiklad: Lymfatická masáž neboli manuální lymfodrenáž. K očistě našeho těla od śkodlivin, tzv. toxinů je tato masáž zcela základním kamenem úspěchu. Vězte, že výsledek se dostaví až za delší dobu. Posílení imunity vyžaduje určitý čas.

Ze začátku v prvních 14 dnech se může váš stav zhoršit a můžete být ještě více unavení a ospalí než před masáží. Veškeré zdravotní problémy se zhorší, ale jen na chvíli. Jak tělo začne bojovat s toxiny a začne si uvědomovat, že musí nastolit jiný zdravější režim (musíte ho vůlí a rozumem podpořit). Prostě nejdříve i významné zhoršení a teprve potom zlepšení.

Vrátím se ke svému oblibenému přirovnání: Měnit olej ve vašem voze každých 12 až 15 tisíc km je pro vás normální. Černý olej vymění za krásné medový, motor vozu se nezadře. A můžeme vesele jezdit vozem dále. Lymfa… je váš olej. Lymfatický systém… je váš olejový sytém vozu. Velká většina z vás možná ani neví, že má “olejový systém” svého lidského těla a že je třeba ho servisovat. Na rozdíl od oleje, který ve voze měníte, vám vaše lymfa zůstává ta samá po celý život. Olejový filtr vyměníte a olej může opět dobře proudit. Co máte udělat s vaším lymfatickým systémem VY? Musíte ho  roztočit. A ideálně po té detoxikovat vaše tělo, aby váš černý olej= toxiny z vašeho téla se aspoň častečně vyplavily.

Kolikrát v životě jste již byly na Lymfatické masáži?

Zázračná medová masáž.

Med je jeden velký univerzální lék. který je dobré mít ve své lékarničce. Moje a asi i vaše nejobvyklejší užití “trochu medu do čaje” rozšíříme na vaření, pečení, užíváme ho vnitřně i zevně. Veškerá říznutí, řezné rány včelí a vosí bodnutí, stejné jako hematomy, záněty modřiny a akné potíráme medem. Med má schopnost vytahovat z našeho těla škodliviny, tedy toxiny nahromaděné v orgánech a tkáních. Na pokožce med cukernatí, začne zapáchart a měnit barvu, což je projevem, že vaše tělo má v sobě mnoho toxínů. Tyto pojevy se obejví již po půl hodině působení medu na postiženém místě.

Medovou masáž považuji za úžasně detoxikační zbavující tělo jedů.