Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Close
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Odstranění bolesti

Již jsem o om povídala v předešlém bodě. Masážní zdravotní prevence je nejlepší způsob jak předejít bolestem šíje, zad, hyždí, lýtek a jiného svalstva. Pokud jste akutní případ, který opožděně ulehl na moje masážní lehátko, pak vězte, že i moje první masáž vám vždy pomůže. Odstranění bolesti

… nemusí být okamžité a kompletní, ale už když budete z mého masážního studia odcházíte, budete se cítit podstatně lépe, než když jste přišli. Je pravděpodobné, že ten večer nebo druhý den po masáži dostanete tzv. svalovku. To je reakce tělo na moji tvrdou masáž, kdy se svaly začínají “rovnat”… a Vy budete mít pocit, že je to snad horší, než když jste ke mně přišli. Tento stav se nechá zmírnit konkrétní “lentilkou”. Stav svalovky ale po několika hodinách přejde a Vy se budete cítit opravdu citelně lépe.

Vyhráno však není. Potřebujete opakování masáže do týdne.

“Opakování, matka moudrosti.”

říkavali moji rodiče. Ve vašem případě je pro celkové odstranění bolesti nutné opakování masáží, pokud jste akutní případ s chronickým zablokováním svalstva. Vy jste na svých spasmách pracoval dny a týdny… takže já nejsem až zase taková kouzelnice, že by jedna Sportovní Rekondiční masáž na 90 minut vám pomohla zcela. To byste k takovému pozitivnímu výsledku přišli snadno. To tak v životě nefunguje.

Není masáž jako masáž

Kvalita služeb maséra, jeho erudovanost, jeho aktuální rozpoložení, technika masáže, schopnost přesně vnímat bolestivá místa či body a nakonec i vhodná druh masáže je to co mám na mysli. Tyto tvrdé masáže jsou velká velká dřina. Musí se využít váha celého vašeho těla. Ale ani to nestačí…

Ráda bych jednou zažila tak kvalitní účinnou masáž, jakou délá JÁ sama.”

Toto přání se mně zatím NIKDE a u NIKOHO nesplnilo. A že těch masáží mně, které jsem směnila či si zaplatila, bylo opravdu hodně. Myslím, že to svědčí za vše.

MarieKarolína – osobní masérka
Masáže Praha 2