Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Masáže

Moje masáže jsou nejvyhledávanější službou vůbec. Rozděluji je do dvou základních kategorií podle jejich zdravotního účinku.

První skupinou jsou masáže zdravotní, tedy zdraví prospěšné. První podskupinou jsou masáže odstraňující bolest svalstva, především zádového, šíje, hyždě, dolní končetiny. Tedy odstranění spasem, zatuhlin apod. Základní a nejúčinnější je moje Sportovní Rekondiční masáž. na ni navazuje orientální Čínská tlaková masáž, které do hloubky řeší problém proč se spasmy a bloky vytvářejí. Důvodem jsou zablokavané energetické dráhy, tzv. meridiány. Sportovním jedincům jako nadstavbu doporučuji klasickou Thajskou protahovací masáž (pulpace).  Měkké a Trakční techniky slouží pro šetrně odstranění blokád na páteři a žebrech.

Potřebujete srovnat rozdílnou délku nohou? Dornova metoda a následná Breussova masáž řeší tento problém.

Nejhledanější masáž pro muže je masáž prostaty. Má vysoce pozitivní zdravotní dopad na mužskou prostatu. Přes 70% mužů má věkem různé problémy s prostatou. Věnuji ji samostatný web MasazProstaty.Info.

Druhou podskupinou jsou zdravotní masáže posilňující imunitu a komplexní dotoxikaci. Ženám určená zdravotní i kosmetická procedura Proti celulitidě a pro formování postavy. Pro všechny je určená “zázračná” detoxikační Medová masáž.

Druhou skupinou jsou relaxační masáže. Pro ženy především rituál Tokoriki – Masáž horkými mušlemi. Ta má i citelný kosmeticko-zdravotní účinek díky ionizaci pokožky vápníkem. Pro muže netradiční Koňaková masáž. Pokud kapka zbude, můźete si dopít!

Relaxačních masáží je asi osm až devět. Prosím, projděte si sami podle zájmu.

Tantra masáž či tantrická masáž je relaxační masáží a současně cestou duchovního rozvoje. Je na každém, kdo si jak tento poměr nastaví. Problematika tantra masáže je tak velká, že ji opět věnuji samostatný web TantraPraha.Info.

Každý z vás si u mně vybere tu pravou masáž pro něho.