Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Hubnutí

Hubnutí a JoJo efekt.

To je opravdu velká a samostatná kapitola určená ženám i mužum. Hubnutí v dnešních podmínkách, kdy jste průměrný pracující, máte rodinu a podílíte se na jejím provozu, stres a povinoosti v práci, nekvalitní strava, nedostatek pohybu. A nedostatek času na sebe. To jistě nejsou jediné důvody, proč je celý proces hubnutí obtížný a náročný.

Manuální lymfodrenáž je základ a na ní navazuje detoxikace. Jakýkoliv proces hubnutí, pokud ho chcete nastartovat, vyžaduje právé tyto dvě předchozí fáze. Hubnutí… je “nejíst”, Tedy významně snížit přísun kalorií a cvičit. U mně osobně, nikdy jiný postup pro hubnutí nefungoval.

“Ale vždyť já už skoro nic nejím”: říkáte si. “Přesto nemohu shodit”: hořekujete.

Absolvujte lymfatickou masáž. Nejlépe i opakovaně.

Ale nikdy ne na celé tělo při jedné masáži (to by s vámí mohlo pěkně zamávat). Dále je nutné detoxikovat. Prostředky pro detoxikace jsou různé čaje, bylinky a ideálně zpočatku půldenní a pak i celodennni půst. A pokud byste vydrželi i několik dní, je to nejrychlejší cesta detoxikace.

Já jako masérka podávám nemalý fyzický výkon. Já prostě půldenní půst i opakovaný vydržím. Ale musím se najíst. A to se snažím vydržet jen při zelenině, případně nějakém ovoci. Musím čas od času si vzít rybu či šunku.

Potvrzuji, že v procesu detoxikace si významně pomáhám svojí profesionální magneterapií. Ta má několik speciálních programů pro podporu detoxikace jak celého těla, tak i jater/ledvin zvlášť. Celková detoxikace u mě musí proběhnout opravdu v několika málo dnech. A vlastně když mluvím o půstech, tak se při detoxikaci snažím startovat proces hubnutí.

Letní čas s dostatkem zeleniny, ovoce a masa je nejlepší období v roce na hubnutí. Ano, kapitola kvality zeleniny a ovoce je na samostatný rozbor, který není možné řešit zde. Tedy pokud Vy či rodiče namáte velkou zahradu a s dostakem domácí zeleniny a ovoce.

“NEzávidím” ženám, které kouří cigarety. Ale jed nikotin je extrémně velký urychlovač metabolického procesu. Podívejte se kolem sebe. Bohužel je to pravda.