Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Dotykové terapie

Mé dotykové terapie jsou převážně zdraví prospěšné a léčivé. Jejich účinek je jak preventivní a diagnostický. Diagnostika onemocnění před jejich vznikem či ve před vznikem stavů s minimální zdravotní závažností. Předcházíte onemocnění dříve jak vznikne.

Reflexní terapie chodidla a pohybového aparátu využívá vašeho chodidla jako obrazu kompletně celého organismu, tedy především všech orgánů. Stimulací reflexních bodů na chodidle hned objevím vaši případnou dysfunkci orgánu či části těla. Stimuluji bod či body k úlevě a k vyřešení problému.

Thajská masáž nohou má velice výrazný zdravotní účinek. Je blízká Reflexní lymfatické masáži plosek nohou. Doplňuje Reflexní terapii chodidla a pohybového aparátu. Příznivě účinky na psychiku navozují harmonii a uvolnění psychického napětí a stresu. Kladně ovlivňuje váš lymfatický systém a vnitřní orgány.

Další je Vaginální a Anální mapování. Terapie je účinná pro odstranění různých strachů a bloku. Opět zdraví prospěšná pro osobní rozvoj. Další informace k této terapii i na mém tantra webu.

Lechtací terapie aneb Lechtání je čistě relaxační dotykovou terapií. Protože smích je léčivý a spouští hormon štěstí, pak lechtiví jedinci ode mě odcházejí opravdu šťastní a vysmátí.

Těším se na Vás ve svém masážním a terapeutickém studiu na Praze 2 při vaší dotykové terapii.

MarieKarolína – Osobní masérka & terapeutka